O mnie

Cześć! Nazywam się Aleksandra Macenowicz i jestem nauczycielką angielskiego z powołania. Wierzę w to, że dobry nauczyciel uczy a wspaniały – inspiruje! Dlatego właśnie oprócz nauczania zajmuję się inspirowaniem Uczniów do rozwoju, poznawania języka ale również i siebie. 

Jako nastolatka chciałam być artystą-malarzem. Marzenie się nie spełniło, ale chęć tworzenia, planowania i kreatywność zwyciężyły. Co prawda, nie zostałam malarką, tylko nauczycielką ale na moim blogu pokazuję, że to całkiem bliskie sobie zawody, bo wykorzystują te same zdolności i umiejętności. W mojej ocenie, bycie nauczycielem to właśnie zadanie dla prawdziwego artysty 😉 Jestem człowiekiem z pasją, co widać po mnie już w pierwszym kontakcie. Pokazują to również lekcje, które prowadzę. Jestem profesjonalistką, która wierzy w to, że aby osiągnąć sukces trzeba przede wszystkim motywować i inspirować. Stąd właśnie pomysł na bloga i jego nazwa: Get Engspired – zainspiruj się angielskim! 🙂 

Prowadzę kursy dla firm i osób prywatnych. Robię to, do czego sama namawiam innych: nieustannie się uczę i rozwijam. Nie siedzę w miejscu, inwestuję we własną edukację i rozwój osobisty- co i rusz zapisuję się na różne kursy, konferencje itp.

W mojej pracy i w życiu kieruję się  zasadami:

  1. Mniej znaczy więcej (rób mniej, ale dokładniej)
  2. Każdy chce wygrać (każdy ma motywację i zasoby aby samodzielnie osiągać każdy cel o jakim zamarzy)
  3. Im mniej chaosu, tym lepiej (organizacja i planowanie to klucz do sukcesu)
  4. Pilność jest matką sukcesu (nie ma żadnej magii, jest tylko praca, praca i praca)

Wykształcenie

Jestem wykwalifikowaną nauczycielką języka angielskiego i absolwentką prestiżowego programu International Baccalaureate Diploma Programme (IBDP), magistrem językoznawstwa stosowanego o specjalności Content and Language Integrated Learning na Uniwersytecie Warszawskim i słuchaczką Business Studies na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Aby przeczytać więcej znajdź mój profil na LinkedIn.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.